Ancora Sp. z o.o.

Krótko o nas: PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marek Kądzielewski   
poniedziałek, 29 grudnia 2008 16:27

Zajmujemy się zarządzaniem nieruchomościami od ponad 30 lat. Posiadamy wysokie kwalifikacje zawodowe i długoletnią praktykę w zawodzie. Zarządzaliśmy różnymi typami nieruchomości: gminnymi, Skarbu Państwa, prywatnymi oraz wspólnotami mieszkaniowymi.

Posiadamy licencje zawodowe w zakresie zarządzania nieruchomościami oraz uprawnienia budowlane w zakresie konstrukcyjno-budowlanym i projektowym.

Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami usługowymi działającymi w branży budowlano – instalacyjnej.
Z racji wielkości i ilości obsługiwanych przez nas budynków jesteśmy w stanie uzyskiwać bardzo konkurencyjne ceny na wykonanie prac budowlanych.
Jesteśmy przygotowani merytorycznie i technicznie do organizowania przetargów zgodnie z ustawą o zamówieniach publicznych.
Posiadam polisy ubezpieczeniowe od odpowiedzialności cywilnej zarządcy .
Główną zasadą naszej pracy jest stały kontakt i wymiana informacji pomiędzy Zarządem i członkami Wspólnoty, a Zarządcą Nieruchomości poprzez spotkania w biurze, za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu, faxu, oraz spotkania na terenie nieruchomości. Zawsze jesteśmy gotowi udzielić każdemu Członkowi Wspólnoty na jego życzenie wyczerpujących informacji dotyczących zarządzania nieruchomością.
Poprawiony: piątek, 02 grudnia 2016 14:42
 

Sonda

Czy podoba Ci się nowa szata graficzna naszej strony?
 

Aktualności

Rodo Informacje

Uwaga ! Administracja Ancora prosi o wypełnienie i przesłanie na nasz adres Formularza danych do kontaktu na odległość. Zgodnie z wymogami RODO  by kontaktować się z Państwem konieczna jest zgoda...

Czwartek, 13 Grudzień 2018

Czytaj więcej

Nowa usługa w E-kartotece

Szanowni Państwo, Rozpoczynamy kampanią informacyjną dla mieszkańców o wdrożeniu aplikacji mobilnej e-kartoteka. Udostępniając jej przyszłym użytkownikom kluczowe informacje, chcemy zaprezentować nowe możliwości w komunikacji pomiędzy zarządcą i mieszkańcami poprzez wygodną...

Piątek, 30 Listopad 2018

Czytaj więcej

wodomierze

Administracja Ancora przypomina o konieczności podania odczytów wodomierzy na koniec czerwca i na koniec grudnia każdego roku, oczywiście dotyczy to nieruchomości nie wyposażonych w wodomierze z odczytem radiowym.  Opóźnienie w...

Wtorek, 29 Listopad 2016

Czytaj więcej

Więcej w: Aktualności, Aktualności

100%
-
+
1
Pokaż opcje
Ulti Clocks content
Piatek, 22 października 2021

Kto nas odwiedza?

Naszą witrynę przegląda teraz 201 gości 

W fotogalerii...

01ancora
Image Detail

Jak do nas trafić?

Podaj swój adres, wspólnie zaplanujemy trasę dojazdu


Godziny pracy


Poniedziałek: 9.oo-16.oo:
Wtorek: 10.oo-17.oo:
Środa: 9.oo-16.oo:
Czwartek: 10.oo-17.oo:
Piątek: 9.oo-16.oo:
Sobota: zamknięte:
Niedziela: zamknięte:
Znajdujesz się w  : Start